Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
1.B |
PXE |
PXE |
PXE |
PXE |
PXE |
PXE |
OD |
OD |
OD |
OD |
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
Brožovská Miroslava |
- |
- |
- |
- |
- |
<> |
|
|
|
|
|
|
Čejková Karolína |
- |
<> |
<> |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Bláhovec Bohumil |
4 |
výměna <<
|
MYS |
2.A |
2.A |
z 21.3. 1. hod |
6 |
přesun >> |
MYS |
3.A |
|
na 8. hod |
8 |
přesun <<
|
MYS |
3.A |
3.A |
z 6. hod |
|
Bušina František |
1 |
výměna <<
|
NLP |
2.A |
2.A |
z 15.3. 3. hod |
|
David František |
2 |
výměna <<
|
LEZ |
2.B |
2.B |
z 15.3. 1. hod |
|
Hanusová Marie |
|
Hegenbart Václav |
5 |
výměna <<
|
TEV |
4.A |
4.A |
z 12.3. 8. hod |
|
Koubek Ondřej |
4 |
výměna >> |
TZA |
2.A |
|
na 21.3. 1. hod |
|
Kudláková Jana |
4 |
výměna <<
|
ČJL |
1.A |
1.A |
z 20.3. 4. hod |
6 |
přesun <<
|
ČJL |
3.A |
3.A |
z 21.3. 4. hod |
|
Kukrál Jan |
3 |
odpadá |
FYZ |
1.B |
|
|
6 |
odpadá |
FYZ |
1.B (Sk2) |
|
|
7 |
odpadá |
FYZ |
1.B (Sk2) |
|
|
8 |
odpadá |
FYZ |
1.B (Sk2) |
|
|
9 |
odpadá |
FYZ |
1.B (Sk2) |
|
|
|
Pospíšil Martin |
|
Schrollová Eva |
2 |
odpadá |
ČJL |
1.B |
|
|
3 |
odpadá |
ČJL |
2.C |
|
změna hodiny |
|
Skřivan Zbyněk |
3 |
změna
|
TEC |
2.C |
|
dohled |
6 |
odpadá |
NLP |
1.B (Sk1) |
|
|
7 |
odpadá |
NLP |
1.B (Sk1) |
|
|
8 |
odpadá |
NLP |
1.B (Sk1) |
|
|
9 |
odpadá |
NLP |
1.B (Sk1) |
|
|
|
Sumerauerová Alena |
4 |
výměna >> |
CHE |
1.A |
|
na 20.3. 4. hod |
|
Vavřík Milan |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
4 |
ČJL |
|
1.A |
výměna << |
Ku |
z 20.3. 4. hod |
4 |
CHE |
|
|
výměna >> |
|
na 20.3. 4. hod |
|
1.B |
2. hod, 1. hod, 4. hod, 3. hod, 0. hod, 5. hod Pěstební praxe |
7. hod, 9. hod, 8. hod, 6. hod Odpadá |
|
2.A |
1 |
NLP |
|
2.A |
výměna << |
Bu |
z 15.3. 3. hod |
1 |
LEB |
|
|
výměna >> |
|
na 15.3. 3. hod |
4 |
MYS |
|
2.A |
výměna << |
Bl |
z 21.3. 1. hod |
4 |
TZA |
|
|
výměna >> |
|
na 21.3. 1. hod |
|
2.B |
2 |
LEZ |
|
2.B |
výměna << |
D |
z 15.3. 1. hod |
2 |
LEB |
|
|
výměna >> |
|
na 15.3. 1. hod |
|
2.C |
|
3.A |
6 |
ČJL |
|
3.A |
přesun << |
Ku |
z 21.3. 4. hod |
6 |
MYS |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 8. hod |
8 |
MYS |
|
3.A |
přesun << |
Bl |
z 6. hod |
|
4.A |
5 |
TEV |
|
4.A |
výměna << |
Hg |
z 12.3. 8. hod |
5 |
OLZ |
|
|
výměna >> |
|
na 12.3. 8. hod |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou